• Tüm Kategoriler
  • 1/2 Kür.Vana Zemine Sac Monteli ( Bv2wg12n )

   Fiyat:
   28,52 USD + KDV
   KDV Dahil:
   1.125,51 TL
   Havale / EFT:
   1.114,82 TL
   139,26 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   Hidrolik iki yollu küresel vana. Akışkan debisinin açma ve kısılmasında kullanılırlar. Kolayca açılıp kapanabilmeleri akışkan geçişinin rahat olmasını sağlar. Volumetrik yapılarından dolayı hızlı ve verimli çalışırlar ve akışkanda oluşabilecek kavitasyonları engellerler. İstenildiğinde kare pim üzerindeki kilitleme pulu yardımıyla açık veya kapalı olarak kilitlenebilirler. Bu üründe içteki küre çelik olup, sert kromla kaplanmış ve delrinle (POM) yataklandırılmıştır. BV2 vanalar hidrolik ve diğer sanayi yağlarının yanı sıra akaryakıt, LPG vb. diğer gaz geçişlerinde de kullanılırlar.

    
   Gövde Malzemesi 
   Küre Malzemesi 
   Vida Ölçüsü
   Küre Yataklaması 
   Sızdırmazlık
   Çalışma Sıcaklığı 
   Kaplama
   Özel Hallerde
   Kullanım Alanı
   Otomat Çeliği
   Sert Krom Kaplı Çelik
   BSP, NPT
   Delrin (POM)
   Nitril O-ring (NBR)
   -30 °C ile +110 °C
   Galvaniz (Chrome III pasivasyon)
   VİTON* (talep halinde irtibata geçiniz. Özel hallerde tablodaki değerlerin 35 düşeceğini hatırlatırız)
   Kazı makineleri, plastik baskı kalıp makineleri, kimyasal üretim tesisleri, vinçler, kamyonlar ve genel hidrolik uygulamalar.
   Diğer Özellikler
   Stok KoduFR.01.BV2W.08
   MarkaFERRO
   Stok DurumuVar


   Endüstriyel ticareti şeffaf ve anlaşılabilir şekilde sunmak için oluşturduğumuz hidroticaret.com 30 farklı kategoride 10.000'den fazla ürünü binlerce müşteriye ulaştırıyor. Yüzlerce üyeye sahip sayfamız endüstriyel ihtiyaçlarını objektif ve kıyaslanabilir kaynaklardan incelemeyi tercih eden geleneksel tedarik yöntemlerinin verimsizliğini teknoloji ile aşmaya çalışan; eğitimli, nitelikli ve öğrenmeye açık kullanıcı kitlesine hitap etmektedir. Öğrencisinden makine bakımcısına dek Türkiye'nin her il ve ilçesine, her tarza, her yaşa, her ihtiyaca ve bütçeye hitap eden hidroticaret.com ürün çeşitliliği ile endüstriyel ticaretin 10 yıldır değişmeyen markası. Hidrolik pompadan, aktüatörlü vanaya, manometreden, pnömatik silindire pek çok ürün grubuna güvenli ödeme imkanları ile sahip olabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.   hidroticaret.com Hidroteknik A.Ş.'nin resmi sanal satış mağazasıdır.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.