• Tüm Kategoriler
  • 2.5 Ton Sipariş Toplayıcı Transpalet

   2.5 Ton Sipariş Toplayıcı Transpalet
   2.5 Ton Sipariş Toplayıcı Transpalet
   2.5 Ton Sipariş Toplayıcı Transpalet
   2.5 Ton Sipariş Toplayıcı Transpalet
   2.5 Ton Sipariş Toplayıcı Transpalet
   2.5 Ton Sipariş Toplayıcı Transpalet
   2.5 Ton Sipariş Toplayıcı Transpalet
   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   Görsel 4
   Görsel 5
   Görsel 6
   Görsel 7
   Fiyat:
   12.925,00 USD + KDV
   KDV Dahil:
   125.458,84 TL
   Havale / EFT:
   124.266,98 TL
   125458.84 www.hidroticaret.com

   OPL25  

   Akülü Transpalet

   Yük taşımak amacıyla kullanılır. Kullanıcının üzerinde oturarak kullandığı akülü transpalet modellerindendir. Akü ile çalışır. Depolarda, süpermarketlerde,kullanılır. Modern tasarımı operatöre konforlu bir sürüş sağlar.

   ELEKTRİKLİ KONTROL KOLU

   Tam akülü sipariş toplama transpaletinin kontrolü elektrikli kontrol kolu ile yapılır. Operatör elektrikli kontrol kolu ile transpaletin sürüşünü kolaylıkla yapabilir.

   FREN SİSTEMİ

   Tam akülü sipariş toplama transpaleti elektromanyetik fren sistemine sahiptir. Elektromanyetik fren sistemleri hareket hızlarını en kısa sürede ve güç kaybetmeden aktarmak veya boşa çıkarmak, boşa çıkan kontrolsüz hareketi kontrol altına almak için tasarlanmış sistemlerdir.

   TEKER

   Tam akülü sipariş toplama transpaletinde poliüretan kaplamalı tekerler kullanılmıştır. Poliüretan tekerlerin avantajları şunlardır: Darbelere karşı daha mukavemetli olurlar. Aşınma süreleri diğer tekerlere göre daha uzundur. Leke ve iz bırakmazlar. Sessiz ve sarsıntısız çalışma imkanı sağlarlar.

   GÜVENLİK

   Acil durdurma düğmesi, güvenliğin azaldığı durumlarda kullanılmalıdır. Acil durdurma düğmesine basıldığı zaman enerji derhal kesilir, akülü transpalet çalışmaz. Hız kontrol sistemi  operatöre daha güvenli bir sürüş imkanı sağlar.

   MOTOR

   Akülü sipariş toplama transpaletinde 2.9kW AC yürüyüş motoru, 1.2 kW AC kaldırma motoru kullanılmıştır.

   AKÜ

   Akülü sipariş toplama transpaletinde 24V/465 Ah. Traksiyoner akü kullanılmıştır. Traksiyoner aküler  hareketli araçlarda kullanılan enerji depolama sistemleridir. 

   Diğer Özellikler
   Stok KoduASİMATO.OPL25
   MarkaASİMATO
   Stok DurumuVar


   Endüstriyel ticareti şeffaf ve anlaşılabilir şekilde sunmak için oluşturduğumuz hidroticaret.com 30 farklı kategoride 10.000'den fazla ürünü binlerce müşteriye ulaştırıyor. Yüzlerce üyeye sahip sayfamız endüstriyel ihtiyaçlarını objektif ve kıyaslanabilir kaynaklardan incelemeyi tercih eden geleneksel tedarik yöntemlerinin verimsizliğini teknoloji ile aşmaya çalışan; eğitimli, nitelikli ve öğrenmeye açık kullanıcı kitlesine hitap etmektedir. Öğrencisinden makine bakımcısına dek Türkiye'nin her il ve ilçesine, her tarza, her yaşa, her ihtiyaca ve bütçeye hitap eden hidroticaret.com ürün çeşitliliği ile endüstriyel ticaretin 10 yıldır değişmeyen markası. Hidrolik pompadan, aktüatörlü vanaya, manometreden, pnömatik silindire pek çok ürün grubuna güvenli ödeme imkanları ile sahip olabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.   hidroticaret.com Hidroteknik A.Ş.'nin resmi sanal satış mağazasıdır.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.