• Tüm Kategoriler
  • Bioclean Alhp - Su Bazlı Yağ Giderici - 5 Lt

   Fiyat:
   26,83 EUR + KDV
   KDV Dahil:
   719,49 TL
   Havale / EFT:
   712,65 TL
   89,02 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.

   BIOCLEAN AL HP , Çeşitli alanlarda yoğun temizlik işlemleri için geliştirilmiş  konsantre alkalin bir deterjandır.
   hidroticaret.com
   Endüstriyel ortamlar, deterjan, her türlü hayvansal, bitkisel veya mineral maddeyi ortadan kaldırmak için kullanılabilir.

   Hafif veya ağır yağlar dahil olmak üzere, organik ürünlerin uzaklaştırılması için özellikle uygundur.
   hidroticaret.com

   Hidrokarbonlar ve atölye zeminlerinin, yapılarının, sondaj platformlarının, depolama alanlarının rutin temizlenmesi sırasında uygulanabilir. Ve endüstriyel bir işlemin ardından ya da kazara dökülme sırasında meydana gelen acil durum temizleme işlemlerinin bir parçası olarak ta kullanılır. İnorganik partiküllerin yanı sıra herhangi bir şekilde çıkarılması için güçlü bir temizleme ve kireç çözücü madde içerir. Deterjan, kazanın yan tarafını temizlemek veya sıvı mürekkebi temizlemek için uygundur. Özellikle fleksografik (genellikle ambalaj sanayisinde kullanılan bir baskı türüdür) olarak kullanılabilir.

   KULLANIM KILAVUZU:

   BIOCLEAN AL HP , şebeke suyu ile seyreltilerek   kirlilik derecesine göre % 2 ila% 20 arası karışımla kullanılır. Düşük veya yüksek basınçlı durulama ile veya süpürme (fırça tahrikli) makinesi ile bir bez, fırça veya sprey ile kullanılabilir. BIOCLEAN AL HP , ultrason makinelerinde de kullanılabilir.

   Diğer Özellikler
   Stok KoduHRD.IBIO.ALHP.05000
   MarkaIBIOTEC
   Stok DurumuVar


   Endüstriyel ticareti şeffaf ve anlaşılabilir şekilde sunmak için oluşturduğumuz hidroticaret.com 30 farklı kategoride 10.000'den fazla ürünü binlerce müşteriye ulaştırıyor. Yüzlerce üyeye sahip sayfamız endüstriyel ihtiyaçlarını objektif ve kıyaslanabilir kaynaklardan incelemeyi tercih eden geleneksel tedarik yöntemlerinin verimsizliğini teknoloji ile aşmaya çalışan; eğitimli, nitelikli ve öğrenmeye açık kullanıcı kitlesine hitap etmektedir. Öğrencisinden makine bakımcısına dek Türkiye'nin her il ve ilçesine, her tarza, her yaşa, her ihtiyaca ve bütçeye hitap eden hidroticaret.com ürün çeşitliliği ile endüstriyel ticaretin 10 yıldır değişmeyen markası. Hidrolik pompadan, aktüatörlü vanaya, manometreden, pnömatik silindire pek çok ürün grubuna güvenli ödeme imkanları ile sahip olabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.   hidroticaret.com Hidroteknik A.Ş.'nin resmi sanal satış mağazasıdır.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.