• Tüm Kategoriler
  • Çift Etkili Hidrolik Silindir

   Silindirin çift yönde hareketinin hidrolik yağ basıncı ile sağlandığı bu tip silindirler CETOP standartlarında veya özel ölçü ve bağlantı şekillerine göre proje değerlerinde imal edilmektedir.1 yıl boyunca tam, 10 yıl boyunca da parça bulunabilirlik garantisine sahiptir.

   Hidrolik silindirlerin fiyatı özel olarak çıkmaktadır. Lütfen bizimle whatsapp iletişim hattı üzerinden iletişime geçiniz, derhal size en uygun silindir fiyatını oluşturalım.

   Diğer Özellikler
   Stok KoduSİLİNDİR.002
   MarkaHT
   Stok DurumuVar

   Ürün Etiketleri   Endüstriyel ticareti şeffaf ve anlaşılabilir şekilde sunmak için oluşturduğumuz hidroticaret.com 30 farklı kategoride 10.000'den fazla ürünü binlerce müşteriye ulaştırıyor. Yüzlerce üyeye sahip sayfamız endüstriyel ihtiyaçlarını objektif ve kıyaslanabilir kaynaklardan incelemeyi tercih eden geleneksel tedarik yöntemlerinin verimsizliğini teknoloji ile aşmaya çalışan; eğitimli, nitelikli ve öğrenmeye açık kullanıcı kitlesine hitap etmektedir. Öğrencisinden makine bakımcısına dek Türkiye'nin her il ve ilçesine, her tarza, her yaşa, her ihtiyaca ve bütçeye hitap eden hidroticaret.com ürün çeşitliliği ile endüstriyel ticaretin 10 yıldır değişmeyen markası. Hidrolik pompadan, aktüatörlü vanaya, manometreden, pnömatik silindire pek çok ürün grubuna güvenli ödeme imkanları ile sahip olabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.   hidroticaret.com Hidroteknik A.Ş.'nin resmi sanal satış mağazasıdır.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.