• Tüm Kategoriler
  • Çöp Konteyneri Tekeri 150x45 Sabit

   Lütfen Teklif İsteyin
   Aynı Gün Kargo
   KAUÇUK SAÇ JANTLI LASTİK
   Çöp konteynerleri başta olmak üzere pek çok uygulama alanında kullanılabilen kauçuk tekerleklerimiz galvanize sac jantlıdır.
   İSİM TEKER ÇAPI TEKER KALINLIĞI GÖVDE YÜKSEKLİĞİ BAĞLANTI ÖLÇÜSÜ AĞIRLIK
   POUBELLA ÇÖP KONTEYNER TEKERİ 150X45 SABİT 150 mm 45 mm 191 mm 77x57 mm 130 gr~

   Toplu alımlar için özel fiyat isteyiniz. hidroticaret.com'da yer alan konteyner tekerlerimizin tamamı bol miktarda stokta mevcuttur.
   Diğer Özellikler
   Stok KoduPOU.YDK.01
   MarkaPOUBELLA
   Stok DurumuVar


   Endüstriyel ticareti şeffaf ve anlaşılabilir şekilde sunmak için oluşturduğumuz hidroticaret.com 30 farklı kategoride 10.000'den fazla ürünü binlerce müşteriye ulaştırıyor. Yüzlerce üyeye sahip sayfamız endüstriyel ihtiyaçlarını objektif ve kıyaslanabilir kaynaklardan incelemeyi tercih eden geleneksel tedarik yöntemlerinin verimsizliğini teknoloji ile aşmaya çalışan; eğitimli, nitelikli ve öğrenmeye açık kullanıcı kitlesine hitap etmektedir. Öğrencisinden makine bakımcısına dek Türkiye'nin her il ve ilçesine, her tarza, her yaşa, her ihtiyaca ve bütçeye hitap eden hidroticaret.com ürün çeşitliliği ile endüstriyel ticaretin 10 yıldır değişmeyen markası. Hidrolik pompadan, aktüatörlü vanaya, manometreden, pnömatik silindire pek çok ürün grubuna güvenli ödeme imkanları ile sahip olabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.   hidroticaret.com Hidroteknik A.Ş.'nin resmi sanal satış mağazasıdır.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.