• Tüm Kategoriler
  • Forcestream R2At / 2 Sn ( 1 1/2 ) Hidrolik Hortum

   Sel marka hidrolik hortum. İki telli R2 orta hizmet hortumdur. SEL R2 hortumları stok tutmaktayız. Türkiye\'nin her yerine parça veya kangal şekilde gönderebiliriz. Preslenmiş hortum ihtiyaçları için lütfen iletişim kurunuz. Bu ürün yalnızca SEL R2 hortumu içermektedir. Rekorlar hariçtir.
   Hidrolik hortumda Türk malı kalite SEL R2 grubu ürünleriyle pek çok ithal markanın önünü son yıllarda kesmiş bulunmaktadır. SEL\'in EATON GROUP\'a geçmesinden sonra AR-GE\'ye önem veren SEL, R2 hortumları ile kırıcılar da dahil olmak üzere en orta şartlarda hizmet vermeye devam etmektedir. SEL bir dünya markasıdır.
   Diğer Özellikler
   Stok KoduSEL.FR2.24
   MarkaSEL
   Stok DurumuVar


   Endüstriyel ticareti şeffaf ve anlaşılabilir şekilde sunmak için oluşturduğumuz hidroticaret.com 30 farklı kategoride 10.000'den fazla ürünü binlerce müşteriye ulaştırıyor. Yüzlerce üyeye sahip sayfamız endüstriyel ihtiyaçlarını objektif ve kıyaslanabilir kaynaklardan incelemeyi tercih eden geleneksel tedarik yöntemlerinin verimsizliğini teknoloji ile aşmaya çalışan; eğitimli, nitelikli ve öğrenmeye açık kullanıcı kitlesine hitap etmektedir. Öğrencisinden makine bakımcısına dek Türkiye'nin her il ve ilçesine, her tarza, her yaşa, her ihtiyaca ve bütçeye hitap eden hidroticaret.com ürün çeşitliliği ile endüstriyel ticaretin 10 yıldır değişmeyen markası. Hidrolik pompadan, aktüatörlü vanaya, manometreden, pnömatik silindire pek çok ürün grubuna güvenli ödeme imkanları ile sahip olabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.   hidroticaret.com Hidroteknik A.Ş.'nin resmi sanal satış mağazasıdır.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.