• Tüm Kategoriler
  • Seçiminizi Daraltın

   Sadece

   Aradığınız ürüne en hızlı şekilde ulaşabilmek için daraltma seçeneklerini kullanabilirisniz.
    
   PİSTON KEÇE TAKOZU Çift etkili ve tek etkili silindirlerde kullanılmak üzere düz tip, vidalı tip, yataklamalı tip, uzatmalı tip hidrolik silindir keçe takozları. Çelik ve döküm tipleri mevcuttur. Vidalı tipleri kendi üretimimiz olup stoklarımızda bolca mevcuttur.
   BOĞAZ TAKOZU - KEP Bilezikli ve pasolu tip olmak üzere çelik ve döküm malzemen imal boğaz takozları stoktan tedarik edilmektedir. Ürünler özel keçe tasarımlarına el verişli olup standart tipleri bol miktarda stoklarımızda mevcuttur.
   BİLEZİK Bilezikli tip boğaz takozları için bilezik - rot kepi çeşitleri. Bu ürünler kendi imalatımız olup stoklarımızda bol miktarda mevcuttur. Çelik malzemeden imal edilir.
   ARKA TAPA Basit tip veya yağ girişli olarak çelik malzemeden imal edilen bu ürünler kendi üretimimiz olup stoklarda bol miktarda mevcuttur. 
   ROT MAFSALLARI (DANAGÖZ) Vidalı, dikdörtgen, kaynaklı, yuvarlak tiplerde çeşitli uzunluklarda rulmanlı ve grasörlüklü mil ucu rot mafsalları.  Bu seri ürünlerin bir kısmı kendi üretimimiz olup stoklarımızda bol miktarda mevcuttur. Dövme ve döküm çeşitleri mevcuttur.
   HONLANMIŞ BORU Hidrolik silindir imalatı için H8 ve H9 toleransında, St52 malzemeden imal,  EN 10305-1 E 355 ve DIN 2391 normunda içi honlanmış dışı fosfat kaplı hidrolik silindir borular stoklarımızda 40 mm 'den 320 mm dış çapa kadar çeşitli ölçülerde bulunmaktadır. İstenilen metrajlarda kesimi sağlanmaktadır.
   ROD BORU St44 ve St52 malzemeden imal, dışı sert krom kaplı ISO f7 normunda rod borular termin 35 mm'den 160 mm dış çapa kadar tedarik edilebilmektedir. 
   TELESKOBİK BORU İçi ve dışı krom kaplı, H8 toleransında, St52 malzemeden imal hidrolik silindir imalatı için özel üretilen teleskobik boru çeşitleri çeşitli çaplarda tedarik edilebilmektedir.
   KROMLU MİL Ck45 kalitesinde, 25 mikron krom kaplı, ISO f7 normunda, 12 mm. çapından 160 mm. çapına kadar çeşitli ölçülerde krom kaplı miller işletmemizde stok tutulmaktadır. İstenilen metrajda kesim sağlanmaktadır.
   İNDÜKSİYONLU KROMLU MİL Ck45 kalitesinde, 25 mikron krom kaplı, ISO f7 normunda, 16 mm. çapından 125 mm. çapına kadar çeşitli ölçülerde ısıl işlem indüksiyon işlemi görmüş krom kaplı miller işletmemizde stok tutulmaktadır. İstenilen metrajda kesim sağlanmaktadır.
   TESİSAT BORUSU Dikişsiz, St 37 kalitesinde, EN 10305-4 NBK St37,4 standardında fosfatlı veya parlak (nbk) hidrolik devre boruları 6 mm dış çaptan 42 mm dış çapa kadar olan çeşitli ölçülerde işletmemizde stok tutulmaktadır. İstenilen metrajlarda kesimi sağlanır.


   Endüstriyel ticareti şeffaf ve anlaşılabilir şekilde sunmak için oluşturduğumuz hidroticaret.com 30 farklı kategoride 10.000'den fazla ürünü binlerce müşteriye ulaştırıyor. Yüzlerce üyeye sahip sayfamız endüstriyel ihtiyaçlarını objektif ve kıyaslanabilir kaynaklardan incelemeyi tercih eden geleneksel tedarik yöntemlerinin verimsizliğini teknoloji ile aşmaya çalışan; eğitimli, nitelikli ve öğrenmeye açık kullanıcı kitlesine hitap etmektedir. Öğrencisinden makine bakımcısına dek Türkiye'nin her il ve ilçesine, her tarza, her yaşa, her ihtiyaca ve bütçeye hitap eden hidroticaret.com ürün çeşitliliği ile endüstriyel ticaretin 10 yıldır değişmeyen markası. Hidrolik pompadan, aktüatörlü vanaya, manometreden, pnömatik silindire pek çok ürün grubuna güvenli ödeme imkanları ile sahip olabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.   hidroticaret.com Hidroteknik A.Ş.'nin resmi sanal satış mağazasıdır.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.