• Tüm Kategoriler
  • Seçiminizi Daraltın

   Marka

   Sadece

   Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
   Silindirin tek yönde hareketinin hidrolik yağ basıncı ile sağlandığı, geri dönüşünün ise yük etkisiyle kendiliğinden ya da silindir içerisine yerleştirilen bir yay sayesinde gerçekleştiği silindir türleri
   Lütfen Teklif İsteyin
   Silindirin çift yönde hareketinin hidrolik yağ basıncı ile sağlandığı bu tip silindirler ISO standartlarında veya özel ölçü ve bağlantı şekillerine göre proje değerlerinde imal edilmektedir.
   Lütfen Teklif İsteyin
   Tek etkili veya çift etkili olarak, montaj ve bağlantı şekilleri itibarı ile özel veya ISO standartlarında, 2,3 veya 4 kademeli olarak imal edilebilmektedir.
   Lütfen Teklif İsteyin
   Çift etkili olarak tasarlanır, iki yönde iş yapmaktadır. Proje değerlerine göre imal edilir. Geleneksel silindirlerden farklı olarak taban alanı ile boğaz alanı farkı olmadığı için ileri geri hızı arasında fark yoktur.
   Lütfen Teklif İsteyin
   Döndürücü, tandem, servo destekli, valf akupleli gibi çeşitli özel silindirler proje değerlerine göre imal edilmektedir. Özel silindir türleri de 1 yıl tam, 10 yıl parça bulunabilirlik garantisine sahiptir.
   Lütfen Teklif İsteyin
   Bu kategoride toplam 5 ürün listeleniyor.
   • Sayfa :
   • 1
   TEK ETKİLİ SİLİNDİR Silindirin tek yönde hareketinin hidrolik yağ basıncı ile sağlandığı, geri dönüşünün ise yük etkisiyle kendiliğinden ya da silindir içerisine yerleştirilen bir yay sayesinde gerçekleştiği silindir türleri proje değerlerinde imal edilir. 1 yıl boyunca tam, 10 yıl boyunca da parça bulunabilirlik garantisine sahiptir.
   ÇİFT ETKİLİ SİLİNDİR Silindirin çift yönde hareketinin hidrolik yağ basıncı ile sağlandığı bu tip silindirler ISO standartlarında veya özel ölçü ve bağlantı şekillerine göre proje değerlerinde imal edilmektedir.1 yıl boyunca tam, 10 yıl boyunca da parça bulunabilirlik garantisine sahiptir.
   TELESKOBİK SİLİNDİR Tek etkili veya çift etkili olarak, montaj ve bağlantı şekilleri itibarı ile özel veya ISO standartlarında, 2,3 veya 4 kademeli olarak imal edilebilmektedir. 1 yıl boyunca tam, 10 yıl boyunca da parça bulunabilirlik garantisine sahiptir.
   ÇİFT MİLLİ SİLİNDİR   Çift etkili olarak tasarlanır, iki yönde iş yapmaktadır. Proje değerlerine göre imal edilir. Geleneksel silindirlerden farklı olarak taban alanı ile boğaz alanı farkı olmadığı için ileri geri hızı arasında fark yoktur. 1 yıl boyunca tam, 10 yıl boyunca da parça bulunabilirlik garantisine sahiptir.
   ÖZEL SİLİNDİRLER Döndürücü, tandem, servo destekli, valf akupleli gibi çeşitli özel silindirler proje değerlerine göre imal edilmektedir. Özel silindir türleri de 1 yıl tam, 10 yıl parça bulunabilirlik garantisine sahiptir.


   Endüstriyel ticareti şeffaf ve anlaşılabilir şekilde sunmak için oluşturduğumuz hidroticaret.com 30 farklı kategoride 10.000'den fazla ürünü binlerce müşteriye ulaştırıyor. Yüzlerce üyeye sahip sayfamız endüstriyel ihtiyaçlarını objektif ve kıyaslanabilir kaynaklardan incelemeyi tercih eden geleneksel tedarik yöntemlerinin verimsizliğini teknoloji ile aşmaya çalışan; eğitimli, nitelikli ve öğrenmeye açık kullanıcı kitlesine hitap etmektedir. Öğrencisinden makine bakımcısına dek Türkiye'nin her il ve ilçesine, her tarza, her yaşa, her ihtiyaca ve bütçeye hitap eden hidroticaret.com ürün çeşitliliği ile endüstriyel ticaretin 10 yıldır değişmeyen markası. Hidrolik pompadan, aktüatörlü vanaya, manometreden, pnömatik silindire pek çok ürün grubuna güvenli ödeme imkanları ile sahip olabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.   hidroticaret.com Hidroteknik A.Ş.'nin resmi sanal satış mağazasıdır.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.