• Tüm Kategoriler
  • hidromarket.net çevrimiçi!

   Hidrolik, pnömatik ve ilgili endüstriyel ekipmanların tüketiciye en verimli şekilde ulaştırılmasını amaçlayan sayfamız hidromarket.net yayın hayatına girmiştir.

   Hidroteknik Fabr. Malz. Tic. San. A.Ş. firmasının elektronik ticaretteki çalışmalarının bir meyvesi olarak 2017 yılında faaliyete geçirilen hidromarket.net firmamızın satışını yaptığı ürünleri uygun fiyatlara son tüketiciye ulaştırma amacı taşımaktadır.

   2006 yılından beri elektronik ticaret ile ilgilenen firmamız çağımızın modern ticaret tekniklerini takip etmekte ve uygulamaktadır.

   hidromarket.net hidroticaret.com ile kardeş sayfa olup; içerik farklılıkları zamanla giderilecek ve hidromarket.net ismi ile tek bir kaynaktan yayınlanmaya devam edecektir.

   Sayfamızın hizmete geçirilmesinde Platin Market ekibine teşekkür ederiz. 

   İyi alışverişler dileriz.

   Saygılarımızla.

   27.03.2017   Endüstriyel ticareti şeffaf ve anlaşılabilir şekilde sunmak için oluşturduğumuz hidroticaret.com 30 farklı kategoride 10.000'den fazla ürünü binlerce müşteriye ulaştırıyor. Yüzlerce üyeye sahip sayfamız endüstriyel ihtiyaçlarını objektif ve kıyaslanabilir kaynaklardan incelemeyi tercih eden geleneksel tedarik yöntemlerinin verimsizliğini teknoloji ile aşmaya çalışan; eğitimli, nitelikli ve öğrenmeye açık kullanıcı kitlesine hitap etmektedir. Öğrencisinden makine bakımcısına dek Türkiye'nin her il ve ilçesine, her tarza, her yaşa, her ihtiyaca ve bütçeye hitap eden hidroticaret.com ürün çeşitliliği ile endüstriyel ticaretin 10 yıldır değişmeyen markası. Hidrolik pompadan, aktüatörlü vanaya, manometreden, pnömatik silindire pek çok ürün grubuna güvenli ödeme imkanları ile sahip olabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.   hidroticaret.com Hidroteknik A.Ş.'nin resmi sanal satış mağazasıdır.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.