• Tüm Kategoriler
  • hidroticaret.com nedir? Nasıl çalışır? (Sık sorulan sorular)

   Google'da  bir ürün ararken sayfanızı buldum. Siz kimsiniz? Size güvenebilir miyim?

   Öncelikle sayfamıza hoşgeldiniz. 27 Aralık 2006 tarihinde kurulduğumuzdan beri günde onlarca kullanıcı sizin gibi bizi bu şekilde buluyor. Küçük bir atölyesi olan esnaf, ürüne çok hızlı ihtiyacı olan bir bakımcı, dev bir imalat firmasının satın alma sorumlusu üyelerimiz gibi sizler de endüstriyel ihtiyaçlarınız için hidroticaret.com'da aradığınızı umarım bulacaksınız. Sizi de aramızda görmekten keyif duyacağız.

   hidroticaret.com 1984 yılından beri kesintisiz olarak (aynı vergi numarası ile) hizmet vermekte olan Hidroteknik Fabrika Malzemeleri Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi tarafından oluşturulmuştur. Merkezi Denizli'de bulunan Hidroteknik A.Ş. Türkiye'nin tamamına perakende ve toptan endüstriyel malzeme satışı yapacak şekilde organize olmaktadır. hidroticaret.com tamamı kendi faaliyetlerine ayrılmış olan bir iş merkezindeki depo, imalathane, mağaza ve sosyal tesislerden mütevvellit oturmuş ve iyi organize olmuş bir yapıdadır. Ayrıca Denizli Organize Sanayi Bölgesi'nde kendisine ait fabrikası ile üretici vasfına sahip olup seri üretim taleplerine cevap verebilmektedir.

   hidroticaret.com sahip olduğu 50 yıllık sektörel deneyim ve internet hafızasındaki 13 yıllık varlığı ile yalnızca kendi sektöründe değil tüm e-ticaret sayfalarında en eski ve güvenilir sayfalardan biridir.

   20 Haziran 2007 tarihli hidroticaret.com web archive görüntüsü için:
   https://web.archive.org/web/20070620080750/http://hidroticaret.com/main/


   Yeriniz nerede?
   Merkezimiz Denizli'de. Bayiliğini yaptığımız markalara ait ürünleri icap ederse Denizli'deki depomuzdan değil direk fabrikalardan veya toptancı depolarından sevkettirmekteyiz. Türkiye'nin her yerine 1-2 iş gününde sevkiyat hedefini tutturmaya gayret ediyoruz.

   Neden yalnızca Sürat Kargo ve Yurtiçi Kargo ile çalışıyorsunuz? Benim ürünümü başka kargo firmasına veremez misiniz?
   Malesef veremeyiz. Firma politikası gereği sizlere en uygun nakliye maliyeti için düzenli aralıklarla kargo firmaları ile anlaşma yapıyoruz. Anlaşmamıza uygun olarak yalnızca Sürat ve Yurtiçi Kargo firmaları ile çalışabilmekteyiz. Bunun yanında palet bazlı toplu siparişlerinizde ambar firmaları ile çalışabilmekteyiz.
    
   Size telefonla ulaşmak istiyorum, ne yapmalıyım?
   0258 251 45 06 telefon numarası hidroticaret.com marka sahibi Hidroteknik A.Ş.'ye aittir. Bu telefon numarasından hidroticart.com operatörlerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca 0533 568 87 55 GSM numaras ile bize Whatsapp'tan ulabilirsiniz. Eğer buna rağmen bize ulaşmakta sorun yaşıyorsanız ya mesai saatleri dışındayızdır, ya da ülke çapında büyük bir telefon kesintisi yaşanıyordur! Ne olur ne olmaz destek@hidroteknik.com.tr mail adresine ulaşamadığınızı bildiren bir mail atarsanız size çok kısa bir sürede ulaşırız.
    
   Sipariş verdikten sonra "fiyat yanlış" veya "ürün yok" deyip beni uğraştırır mısınız?
   Eh, bu bizim pek isteyeceğimiz bir şey değil; olmaması için en çok çabaladığımız şey. Ancak bazen müşterimizin ödemesini iade etmek zorunda kaldığımız yanlışlıklar yaşanmıyor değil. Ne var ki bunlar çok nadir yaşanıyor. Genellikle sayfamızdaki fiyatlara ve teslim sürelerine güvenebilirsiniz. Unutmayın ki sayfamızın editörü sürekli sayfa ile ilgileniyor, ve biri işletme yetkilisi olmak üzere ayrıca 2 kişi daha bu sayfayı kontrol ediyor.

   Yine de aklınızda soru işareti oluştuğunda sipariş sırasında whatsapp'tan vereceğiniz sipariş hakkında teyid alabilirsiniz.
    
   Sattığınız aynı ürünü başka bir sayfada daha ucuza buldum. Ne yapmalıyım?
   Bizden özel teklif isteyin! Belki yapabileceğimiz bir şey vardır. Tüm ürünlerde teklif modülümüz 2019 yılı sonu itibarı ile açılmıştır. En geç 2 iş günü içerisinde teklif taleplerinize geri dönüş sağlıyoruz.
    
   Piyasada TL ile satılan ürünler sizde neden dövizle satılıyor?
   İthal girdili hammaddeler ile yapılan endüstriyel ürünlerde fiyatlar dövizdeki değişikliklere çok bağlı. Bu sebeple piyasada TL olarak satılsa da ürünlerin aslında hepsi döviz kuruna bağlı. TL ile satılması pazarlama hamlesinden öte bir anlam taşımıyor. hidroticaret.com olarak fiyatlarda tutarlılık ilkemiz gereği yılda 5-6 kez değiştirilen fiyatlarla değil; dövize endeksli sabit fiyatlarla müşterilerimize hizmet veriyoruz.Bu şekilde diyebiliriz ki; hidroticaret.com'da fiyatlar değil, indirim oranları artar.

   08.12.2019   Endüstriyel ticareti şeffaf ve anlaşılabilir şekilde sunmak için oluşturduğumuz hidroticaret.com 30 farklı kategoride 10.000'den fazla ürünü binlerce müşteriye ulaştırıyor. Yüzlerce üyeye sahip sayfamız endüstriyel ihtiyaçlarını objektif ve kıyaslanabilir kaynaklardan incelemeyi tercih eden geleneksel tedarik yöntemlerinin verimsizliğini teknoloji ile aşmaya çalışan; eğitimli, nitelikli ve öğrenmeye açık kullanıcı kitlesine hitap etmektedir. Öğrencisinden makine bakımcısına dek Türkiye'nin her il ve ilçesine, her tarza, her yaşa, her ihtiyaca ve bütçeye hitap eden hidroticaret.com ürün çeşitliliği ile endüstriyel ticaretin 10 yıldır değişmeyen markası. Hidrolik pompadan, aktüatörlü vanaya, manometreden, pnömatik silindire pek çok ürün grubuna güvenli ödeme imkanları ile sahip olabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.   hidroticaret.com Hidroteknik A.Ş.'nin resmi sanal satış mağazasıdır.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.