• Tüm Kategoriler
  • hidroticaret.com Türkiye'nin her yerinde!

   Elektronik ticaretin gün geçtikçe daha da önem kazanmakta olduğu bu günlerde hidroticaret.com Türkiye'nin her yanındaki müşterilerine hizmet vermeye devam etmekte.

   Aydın'dan Adıyaman'a, Sinop'tan Mersin'e, İstanbul'dan Adana'ya Türkiye'nin dört bir yanındaki şehirlere, ilçelere, kasaba ve köylere endüstriyel ürünleri ulaştırıyoruz.

   Geleneksel alışveriş metodlarından sıkılan, güvensiz bulan veya konum gereği ulaşma imkanı bulamayan siz değerli müşterilerimize 1972 yılından beri faaliyette olan Hidroteknik A.Ş. güvencesi ile hizmet vermekteyiz.

   Denizli'de bulunan şirket merkezimizin ciddi bir iş kolu haline gelen internet satışları şirket vizyonumuz açısından çok önemlidir. Siz değerli müşterilerimizin sürekli artan ilgileri neticesinde hidroticaret.com bu alanda gelişerek hizmet vermeye devam edecektir. 

   Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.
   hidroticaret.com : Uzman satış, doğru fiyat, hızlı teslimat

   28.02.2021   Endüstriyel ticareti şeffaf ve anlaşılabilir şekilde sunmak için oluşturduğumuz hidroticaret.com 30 farklı kategoride 10.000'den fazla ürünü binlerce müşteriye ulaştırıyor. Yüzlerce üyeye sahip sayfamız endüstriyel ihtiyaçlarını objektif ve kıyaslanabilir kaynaklardan incelemeyi tercih eden geleneksel tedarik yöntemlerinin verimsizliğini teknoloji ile aşmaya çalışan; eğitimli, nitelikli ve öğrenmeye açık kullanıcı kitlesine hitap etmektedir. Öğrencisinden makine bakımcısına dek Türkiye'nin her il ve ilçesine, her tarza, her yaşa, her ihtiyaca ve bütçeye hitap eden hidroticaret.com ürün çeşitliliği ile endüstriyel ticaretin 10 yıldır değişmeyen markası. Hidrolik pompadan, aktüatörlü vanaya, manometreden, pnömatik silindire pek çok ürün grubuna güvenli ödeme imkanları ile sahip olabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.   hidroticaret.com Hidroteknik A.Ş.'nin resmi sanal satış mağazasıdır.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.