• Tüm Kategoriler
  • Kuhnke Basınç Şalteri M5

   Kuhnke Basınç Şalteri M5
   Görsel 1
   Fiyat:
   130,49 EUR + KDV
   İndirimli Fiyat (%20) :
   104,39 EUR + KDV
   Kazancınız 26,10 EUR
   KDV Dahil:
   1.101,87 TL
   Havale / EFT:
   1.074,32 TL
   1101.87 www.hidroticaret.com
   136,34 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.

   Pnömatik basınç anahtarları veya PE-dönüştürücü olarak da adlandırılan Kuhnke pnömatik-elektriksel sinyal dönüştürücüleri, elektrik sinyallerindeki pnömatik basıncı dönüştürür. Pnömatik aktüatörler ile elektronik kumanda arasında bağlantı oluşturuyorlar.Üç farklı türü var.Sabit basınç aralığı ve M5 diş bağlantısı olan Kuhnke minyatür PE-dönüştürücü, kapalı alanlara basit kurulum içindir. Küçük boyutlarına rağmen, gümüş temaslı Kuhnke minyatür PE-dönüştürücü, üst düzey işlevsel güvenliği yerine getirir. Ayarlanabilir ve alt plakaya monte edilmiş Kuhnke PE-dönüştürücü, iki farklı basınç ve iki elektrik anahtarlama gücü aralığında mevcuttur.Bu dahili mikro anahtar geçiş anahtarı olarak kullanılabilir ve daha yüksek bir nem koruması için soketle veya bobinle bağlanabilir.Kuhnke mekanik basınç dalgası anahtarı çok hassas uygulamalar için geliştirilmiştir ve 3 mbar'lık en düşük basınç darbelerinde bile tepki verir.

   Basınç açıksa, Kuhnke pnömatik göstergeleri sinyal verir. Basınç borusuna doğrudan montaj nedeniyle, elektriksel durum okunmasına gerek yoktur.

   Anahtar paneli montajı için Kuhnke pnömatik göstergelerinin renk değişimi, türe bağlı olarak siyahtan yeşile veya siyahtan kırmızıya geçiş yapar. Gösterge, bir silindirin pistonu gibi dışarı çekilen renkli bir pimle çalışır. Gösterge gövdesini anahtar paneline sabitlemek için bir yay kullanarak farklı panel kalınlıkları telafi edilebilir. Bir adaptör yıkayıcısı ile Kuhnke pnömatik göstergeleri 13 mm çaplı veya 20 mm çaplı panel delikleri için kullanılabilir.

   Kuhnke minyatür pnömatik sinyal göstergelerinde ayrıca iki milimetrelik bir pik bulunur. Kuhnke minyatür basınç göstergeleri, kontrol veya işlev ekranı olarak dahili anahtar paneli montajı için kullanılır.

    

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu600738099
   MarkaKUHNKE
   Stok DurumuVar


   Endüstriyel ticareti şeffaf ve anlaşılabilir şekilde sunmak için oluşturduğumuz hidroticaret.com 30 farklı kategoride 10.000'den fazla ürünü binlerce müşteriye ulaştırıyor. Yüzlerce üyeye sahip sayfamız endüstriyel ihtiyaçlarını objektif ve kıyaslanabilir kaynaklardan incelemeyi tercih eden geleneksel tedarik yöntemlerinin verimsizliğini teknoloji ile aşmaya çalışan; eğitimli, nitelikli ve öğrenmeye açık kullanıcı kitlesine hitap etmektedir. Öğrencisinden makine bakımcısına dek Türkiye'nin her il ve ilçesine, her tarza, her yaşa, her ihtiyaca ve bütçeye hitap eden hidroticaret.com ürün çeşitliliği ile endüstriyel ticaretin 10 yıldır değişmeyen markası. Hidrolik pompadan, aktüatörlü vanaya, manometreden, pnömatik silindire pek çok ürün grubuna güvenli ödeme imkanları ile sahip olabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.   hidroticaret.com Hidroteknik A.Ş.'nin resmi sanal satış mağazasıdır.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.