• Tüm Kategoriler
  • Kuhnke Döner İş Elemanı

   Kuhnke Döner İş Elemanı
   Kuhnke Döner İş Elemanı
   Görsel 1
   Görsel 2
   Fiyat:
   272,27 EUR + KDV
   İndirimli Fiyat (%20) :
   217,82 EUR + KDV
   Kazancınız 54,45 EUR
   KDV Dahil:
   2.302,93 TL
   Havale / EFT:
   2.245,36 TL
   2302.93 www.hidroticaret.com
   284,95 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   KATMA DEĞER:
   HASSAS MİL MONTAJI
   YÜKSEK ÖMÜR
   UZUN SERVİS ÖMRÜ
   SADECE DÖNER HAREKET-EKSENEL VURUŞTAN ARINDIRILMIŞ TASARIM
   KISA ANAHTARLAMA ÇEVİRİMLERİ
   ŞAFT HAREKETSİZ ÇALIŞMA
   UYGULAMA ALANLARI:
   MAKİNE YAPIMI
   TIBBİ TEKNOLOJİ ANALİZ TEKNOLOJİSİ
   HAVA MÜHENDİSLİĞİ
   GIDA İŞLEME MAKİNELERİ
   LAZER VE OPTİK UYGULAMALAR
   AYIRMA MAKİNELERİ
    
   Döner iş elemanları tercihen, iki konum arasındaki hızlı dönme hareketlerinin düşük sürüş karmaşıklığı ile gerçekleştirilmesi gerektiğinde kullanılır. Tüm modeller 35° ve  90° arasındaki pivotal hareketler için mevcuttur.
   Tercih edilen modeller % 100 ED için tasarlanmıştır. Her iki tarafta şaftlı Kuhnke yardımcı eleman serisi, 35° veya 90° arasındaki dönme açılarında sağdan veya soldan sağa sürülerek kullanılabilir. Bu elemanlar, sağdaki milde monte edilmiş bir dönüş yayıyla donatılmıştır. Solenoidin boyutuna, dönme açısına ve çalışma çevrimine bağlı olarak, "yumuşak" dönüş yayını kullanmak gerekebilir. Bu döner elemanlar, ek kod  701.010 ve 701.000 olan sipariş numarası ile de tanınabilir.
   Alternatif mil tasarımlarının yanısıra, montaj flanşı veya ters döner biçimli modeller istek üzerine temin edilebilir. Olası değişiklikler ayrıca, özel çalışma voltajları veya özel görev çevrimleri için bireysel eleman  tasarımların yanı sıra özel yapılmış kablo telleri veya terminaller gibi bireysel bağlantı teknolojilerini de içerir. Genellikle, bu solenoidler, 24 V nominal çalışma voltajında ​​DC çalışması için tasarlanmıştır. 205 VDC çalışma için tasarlanmış ilave bir harici doğrultucu kullanarak şebeke güç kaynağından doğrudan çalıştırılabilir.
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu700000
   MarkaKUHNKE
   Stok DurumuVar


   Endüstriyel ticareti şeffaf ve anlaşılabilir şekilde sunmak için oluşturduğumuz hidroticaret.com 30 farklı kategoride 10.000'den fazla ürünü binlerce müşteriye ulaştırıyor. Yüzlerce üyeye sahip sayfamız endüstriyel ihtiyaçlarını objektif ve kıyaslanabilir kaynaklardan incelemeyi tercih eden geleneksel tedarik yöntemlerinin verimsizliğini teknoloji ile aşmaya çalışan; eğitimli, nitelikli ve öğrenmeye açık kullanıcı kitlesine hitap etmektedir. Öğrencisinden makine bakımcısına dek Türkiye'nin her il ve ilçesine, her tarza, her yaşa, her ihtiyaca ve bütçeye hitap eden hidroticaret.com ürün çeşitliliği ile endüstriyel ticaretin 10 yıldır değişmeyen markası. Hidrolik pompadan, aktüatörlü vanaya, manometreden, pnömatik silindire pek çok ürün grubuna güvenli ödeme imkanları ile sahip olabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.   hidroticaret.com Hidroteknik A.Ş.'nin resmi sanal satış mağazasıdır.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.