• Tüm Kategoriler
  • Kuhnke Hassas Regülatör

   Kuhnke Hassas Regülatör
   Kuhnke Hassas Regülatör
   Görsel 1
   Görsel 2
   Fiyat:
   57,75 EUR + KDV
   İndirimli Fiyat (%20) :
   46,20 EUR + KDV
   Kazancınız 11,55 EUR
   KDV Dahil:
   487,37 TL
   Havale / EFT:
   475,19 TL
   487.37 www.hidroticaret.com
   60,30 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.

   Kuhnke hassas basınç regülatörleri yüksek akış hızlarına ve çok hassas regülasyon özelliklerine sahiptir . Bunlar, regülatörün içindeki küçük takviyeli membrana dayanıyor. Giriş basıncı değiştiğinde bile çıkış basıncı sabit bir seviyede tutulur.

   Ötürü, modüler tasarımı Kuhnke basıncı muhafaza, kapak ve conta malzemeleri kolayca adapte edilebilir regülatör maliyet rekabetçi bir şekilde. Temel sızdırmazlık malzemeleri olarak NBR (standart), EPDM ve Viton (FKM) mevcuttur. Gövde, POM (standart) veya nikel kaplı pirinçten (standart) yapılabilir.

   Onların sayesinde küçük ve kompakt şekli , Kuhnke basınç regülatörleri çeşitli sınai ve tıbbi teknoloji uygulamalarına uygun. Kapalı vidalar ve o-ringler, plastik basınç regülatörlerinin flanş versiyonunu kullanırken kolay kurulumu kolaylaştırır. Pnömatik bağlantı seçenekleri M5 veya G1 / 8 diş dişinden 1/8 NPTF aralığına kadar değişir.

   Kuhnke minyatür basınç regülatörleri M5 dişi vida dişleri olan son derece küçük yükleme koşulları ve küçük basınç aralıkları için oluşturulmuştur.

   Standart basınç regülatörlerimiz, hava ve nötr gazların kullanımı için hava boşaltma bağlantı noktaları ile veya su için hava boşaltma portları olmadan (filtrelenmiş ve yumuşatılmış) verilebilir. İsteğe bağlı olarak, Kuhnke basınç regülatörleri, oksijen, içme suyu ve listelenmemiş diğer birçok ortama uyacak şekilde üretilebilir.

   Basınç regülatörlerinin elle ayarlanması bir döner düğme veya tornavida kullanılarak yapılabilir. Basınç regülatörleri sabit yönetmeliğe göre özel bir baskı olarak teslim edilebilir.

   Sağlam tasarım Kuhnke basınç regülatörleri güvenilir bir fonksiyon ve uzun bir ömür sağlar.

   Özellikler:

   • Hassas küçük histerezis ile
   • Küçük, kompakt ve modüler tasarım
   • Kabarcık portu olsun veya olmasın
   • Çeşitli ortamlarla (örneğin hava, su, CO2, oksijen, içme suyu) kullanılabilir
   • Dayanıklı ve sağlam

   Bir basınç regülatörü amacı , sabit bir, ama daha küçük çıkış basıncının aşağı doğru (değişen) giriş basıncını düzenlemektir. Bu membran basınç regülatörleri mekanik tarafından işe yarar. Bunlar, yay öngermeli zar ile bağlantılı bir kontrol cıvatası içerir. Membranın ön gerilmesi, döner düğme veya bir tornavida ile yapılır. Zar üzerindeki sonuçtaki karşı kuvvet, giriş basıncı ile zar üzerinde çalışan kuvvete karşı etkimektedir. Zarlar güç eşitsiz ise hareket etmeye başlar ve böylece kontrol cıvatası bir açıklık deliğini açar veya kapatır. Açma ventilinin durumu, karşı kuvvet ve ayarlanmış çıkış basıncına eşdeğer olan bir basınç düşüşüne neden olur. Çıkış basıncı sabit bir seviyede kalır.

   Basınç regülatörü boyunca azami akış, açık havalandırma ve kuvvetler dengesi tarafından etkilenir, basınç regülatörünün spesifik bir uygulamaya uyarlanması daima, giriş basıncına, çıkış basıncına ve o çıkış basıncında gereken debiye göre yapılmalıdır .

   Çünkü bunların arasında modüler tasarımı ve çok hassas bir düzenleme özellikleri Kuhnke hassas basınç regülatörleri Birçok farklı endüstrilerde kullanılır.

   • Uygulamalar:
   • Solunum ve anestezi cihazları
   • Diş teknolojisi
   • Koltuk konfor sistemleri
   • Analiz teknolojisi
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu50780001000
   MarkaKUHNKE
   Stok DurumuVar


   Endüstriyel ticareti şeffaf ve anlaşılabilir şekilde sunmak için oluşturduğumuz hidroticaret.com 30 farklı kategoride 10.000'den fazla ürünü binlerce müşteriye ulaştırıyor. Yüzlerce üyeye sahip sayfamız endüstriyel ihtiyaçlarını objektif ve kıyaslanabilir kaynaklardan incelemeyi tercih eden geleneksel tedarik yöntemlerinin verimsizliğini teknoloji ile aşmaya çalışan; eğitimli, nitelikli ve öğrenmeye açık kullanıcı kitlesine hitap etmektedir. Öğrencisinden makine bakımcısına dek Türkiye'nin her il ve ilçesine, her tarza, her yaşa, her ihtiyaca ve bütçeye hitap eden hidroticaret.com ürün çeşitliliği ile endüstriyel ticaretin 10 yıldır değişmeyen markası. Hidrolik pompadan, aktüatörlü vanaya, manometreden, pnömatik silindire pek çok ürün grubuna güvenli ödeme imkanları ile sahip olabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.   hidroticaret.com Hidroteknik A.Ş.'nin resmi sanal satış mağazasıdır.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.