• Tüm Kategoriler
  • Kuhnke Iso M5 Ve Veya Valfi

   Kuhnke Iso M5 Ve Veya Valfi
   Görsel 1
   Fiyat:
   27,76 EUR + KDV
   İndirimli Fiyat (%20) :
   22,21 EUR + KDV
   Kazancınız 5,55 EUR
   KDV Dahil:
   234,80 TL
   Havale / EFT:
   228,93 TL
   234.80 www.hidroticaret.com
   29,05 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   ISO valfleri, valf üreticileri arasında değiştirilebilirlik sağlamak için hava akışını,valf gövdesi boyut gereksinimlerini standartlaştıran Avrupa spesifikasyonuna göre tasarlanmış manifold veya alt taban montajlı tiplerdir. Kuhnke, yeni veya yedek sistemlerde kullanılan komple bir ISO-1 ve ISO-2 valf ve aksesuar hattını üretmektedir.
   Montaj deliği kalıplarını standartlaştıran Avrupa için NAMUR'u karşılayan ¼ inç kapaklı valf seti de mevcuttur.
   Yön kontrol valfleri,  Avrupa ISO standardına göre, ISO manifoltlarına veya alt plakalara uygundur ve üreticiler arasında değiştirilebilirdir. Standart pnömatik olarak çalışırlar.
   Solenoid valfler  ise değişimlere  olanak tanıyan Avrupa ISO standardına göre yapılandırılmıştır. ISO valfleri standart bir montaj konfigürasyonuna sahiptir. Valfler  ayrıca bir Avrupa otomotiv standart bobin konfigürasyonu (CNOMO) ile de tescillidir. Solenoidle çalışan ISO standart valfleri , 3 konumlu valfın 2 versiyonunda mevcuttur; Tüm bağlantı noktaları açık veya tüm bağlantı noktaları merkez (kapalı) konumda kapatılmıştır.Namur  valfler ise  ¼ portlu valfler olup montaj deliklerini standartlaştıran bir Avrupa şartnamesine göre tasarlanmıştır. Valfler belli koşullarda monte edilmiştir ve çeşitli konfigürasyonlarda mevcuttur.
   Kuhnke ISO serisi ve veya valfleri 47002 47003 (470.02 470.03 ) elimizde bolca mevcuttur stoktan teslim edilecektir diğer özel istekleriniz için iletişime geçiniz.
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu47000
   MarkaKUHNKE
   Stok DurumuVar


   Endüstriyel ticareti şeffaf ve anlaşılabilir şekilde sunmak için oluşturduğumuz hidroticaret.com 30 farklı kategoride 10.000'den fazla ürünü binlerce müşteriye ulaştırıyor. Yüzlerce üyeye sahip sayfamız endüstriyel ihtiyaçlarını objektif ve kıyaslanabilir kaynaklardan incelemeyi tercih eden geleneksel tedarik yöntemlerinin verimsizliğini teknoloji ile aşmaya çalışan; eğitimli, nitelikli ve öğrenmeye açık kullanıcı kitlesine hitap etmektedir. Öğrencisinden makine bakımcısına dek Türkiye'nin her il ve ilçesine, her tarza, her yaşa, her ihtiyaca ve bütçeye hitap eden hidroticaret.com ürün çeşitliliği ile endüstriyel ticaretin 10 yıldır değişmeyen markası. Hidrolik pompadan, aktüatörlü vanaya, manometreden, pnömatik silindire pek çok ürün grubuna güvenli ödeme imkanları ile sahip olabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.   hidroticaret.com Hidroteknik A.Ş.'nin resmi sanal satış mağazasıdır.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.