• Tüm Kategoriler
  • Kuhnke Tek Bobin Valf

   Kuhnke Tek Bobin Valf
   Kuhnke Tek Bobin Valf
   Kuhnke Tek Bobin Valf
   Kuhnke Tek Bobin Valf
   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   Görsel 4
   Fiyat:
   66,85 EUR + KDV
   İndirimli Fiyat (%20) :
   53,48 EUR + KDV
   Kazancınız 13,37 EUR
   KDV Dahil:
   568,90 TL
   Havale / EFT:
   554,68 TL
   568.90 www.hidroticaret.com
   70,39 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   Kuhnke, gazların ve sıvıların kontrolü konusuna gelince, müşterilerine somut faydalar sağlayan bireysel çözümler sunabilen deneyimli ve güvenilir bir teknoloji ortağıdır.Her çözüm, öncelikle alt ve orta menfez aralıklarına (en fazla 3,5 mm / 0,138 " ) sahip uygulamaları hedef alan geniş kapsamlı bir standart ürün grubundan başlar. Bu ürünler iyi kurulmuş ve güvenilir çözümlerdir ve bu nedenle pnömatik ve akışkan teknolojiyle uzun bir geçmişe sahip şirketin kapsamlı deneyimini sergilerler.

   Kuhnkeyle sizleri buluşturan hidromarket ailesi olarak biz otuz yılı aşkın süredir sektöre öncülük etmekle kalmayıp, temel gücümüzü , bilgi ve tecrübenin ötesinden alıyoruz, kendimizi yaratıcı teknoloji partneriniz olarak görüyoruz.İşinde uzman kadromuzla amacımız hidrolik pnömatik robotik sistemlerde düşünmek,yapmak ve geliştirmek, müşterilerimizin gereksinimlerini en iyi şekilde karşılamaktır.
   Disiplinlerarası bir çevrede çalışabiliyor ve halihazırda erken bir aşamada olan bir geliştirme projesinde bile etin çözümlerle nerde olursanız olalım yanınızda olabiliyoruz ve bu yüzden takdir ediliyoruz.Tecrübelerimiz de  bu yeni yaklaşımın, son derece yenilikçi çözümlere yol açan anahtarı olduğunu gösteriyor.Yaklaşımımız modülerlik ve bireysellik kombinasyonuna dayanmaktadır.
   Hidromarket ailesi ile çalışmanın yararı pnömatik ve akışkan teknoloji ve elektroniğin akılcı sentezidir.sadece doğru özelliklere sahip ürünleri sağlamakla kalmıyoruz, İsteğe bağlı olarak, ilgili tüm elektronik kontrol işlevlerini direkt olarak ürünlere entegre edebiliyoruz. Bu, çalıştırmaya hazır ve ilgili bir uygulama için gereken tüm faktörlere sahip tam işlevli bir ünite ile sonuçlanır. Özellikle özel gereksinimlerinizin göz önüne alınması gereken yerlerde,  www.hidromarket.net doğru çözümdür.

   KUHNKE 76 serisi 761279100 760479100 760679100 760779100 76.127.91.00 76.047.91.00 76.067.91.00 76.077.91.00 stoklarımızda bolca mevcuttur.
   Ürün gövde olarak teslim edilecektir.

   Kuhnke valf grubu teknik dökümanı için lütfen tıklayınız
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu761270100
   MarkaKUHNKE
   Stok DurumuVar


   Endüstriyel ticareti şeffaf ve anlaşılabilir şekilde sunmak için oluşturduğumuz hidroticaret.com 30 farklı kategoride 10.000'den fazla ürünü binlerce müşteriye ulaştırıyor. Yüzlerce üyeye sahip sayfamız endüstriyel ihtiyaçlarını objektif ve kıyaslanabilir kaynaklardan incelemeyi tercih eden geleneksel tedarik yöntemlerinin verimsizliğini teknoloji ile aşmaya çalışan; eğitimli, nitelikli ve öğrenmeye açık kullanıcı kitlesine hitap etmektedir. Öğrencisinden makine bakımcısına dek Türkiye'nin her il ve ilçesine, her tarza, her yaşa, her ihtiyaca ve bütçeye hitap eden hidroticaret.com ürün çeşitliliği ile endüstriyel ticaretin 10 yıldır değişmeyen markası. Hidrolik pompadan, aktüatörlü vanaya, manometreden, pnömatik silindire pek çok ürün grubuna güvenli ödeme imkanları ile sahip olabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.   hidroticaret.com Hidroteknik A.Ş.'nin resmi sanal satış mağazasıdır.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.