• Tüm Kategoriler
  • Müşteri Hizmetleri

   Müşteri Hizmetleri Anasayfa

     hidroticaret.com nedir?   
   hidroticaret.com hidrolik, pnömatik ve diğer endüstriyel ekipmanların elektronik satış mağazasıdır. 1972 yılından beri endüstriyel malzeme konusunda deneyim sahibi bir teknik kadro tarafından 2014 yılında faaliyete geçirilmiştir.
    
    
   hidroticaret.com'da neleri bulabilirim?
      
   Hidrolik dişli pompalar, pnömatik silindirler, hidrolik valfler, hareketli kablo taşıyıcıları, damper pompaları ve istif makineleri gibi çok çeşitli ürün kalemlerini hidromarket.net'de bulabilirsiniz.
    
   hidroticaret.com güvenli midir?
      
   Evet, hidroticaret.com %100 güvenlidir. Çağımız ticaret yaşamının bir vazgeçilmezi haline gelen e-mağazacılık anlayışına 1972 yılından beri sektörde olmanın tecrübesi ile dahil olan hidromarket.net müşterilerine şeffaf, hızlı ve mukayese edilebilir ürünler sunmaktadır. Online mağazacılık anlayışını sahip olduğu güvenlik sertifikaları ile tekniğinin en ileri düzeyine taşıyan hidromarket.net üyelerine ait bilgileri %100 güvence altında tutmaktadır. Globalsign SSL sertifikasına sahip sayfalarımız ile tüm alışverişleriniz teminat altındadır.
    
   hidroticaret.com'dan aldığım ürünler garantili midir?
      
   hidroticaret.com'da bulunan tüm ürünler imalatçı garantisindedir. Satın alınan üründe imalat hatası saptanır ise ücretsiz olarak değişimi sağlanır. Bunun yanında montaj ve nakliye hatalarından kulanıcı sorumludur.
    
   hidroticaret.com'da bulunan ürünler kaliteli midir?
      
   hidroticaret.com küresel ve ulusal üne sahip 40'tan fazla markanın satışını yapmaktadır. Bu markalar arasında yetkili satıcılığını yaptığımız TPC, KUHNKE, NAC, INTEVA, SMS TORK, HEMA, KASTAŞ, HİDROMAS, FERRO, PEMAKS, PAKKENS,VEMA ve ŞAHLAN markaları ön plana çıkmaktadır. hidroticaret.com'da bulunan ürünlerin tamamı uzman teknik kadromuz tarafından test edildikten sonra müşteriye sevk edilir. Satışlarımızın tamamı faturalı olmakla birlikte hidroticaret.com olarak satılan her ürüne teknik destek sağlamaktayız. 


   Endüstriyel ticareti şeffaf ve anlaşılabilir şekilde sunmak için oluşturduğumuz hidroticaret.com 30 farklı kategoride 10.000'den fazla ürünü binlerce müşteriye ulaştırıyor. Yüzlerce üyeye sahip sayfamız endüstriyel ihtiyaçlarını objektif ve kıyaslanabilir kaynaklardan incelemeyi tercih eden geleneksel tedarik yöntemlerinin verimsizliğini teknoloji ile aşmaya çalışan; eğitimli, nitelikli ve öğrenmeye açık kullanıcı kitlesine hitap etmektedir. Öğrencisinden makine bakımcısına dek Türkiye'nin her il ve ilçesine, her tarza, her yaşa, her ihtiyaca ve bütçeye hitap eden hidroticaret.com ürün çeşitliliği ile endüstriyel ticaretin 10 yıldır değişmeyen markası. Hidrolik pompadan, aktüatörlü vanaya, manometreden, pnömatik silindire pek çok ürün grubuna güvenli ödeme imkanları ile sahip olabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.   hidroticaret.com Hidroteknik A.Ş.'nin resmi sanal satış mağazasıdır.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.