• Tüm Kategoriler
  • Neolube 1200 - Nikel Montaj Pastası - 1 Lt

   Fiyat:
   44,08 EUR + KDV
   KDV Dahil:
   1.182,01 TL
   Havale / EFT:
   1.170,78 TL
   146,25 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   Yüksek sıcaklığa dayanıklı nikel montaj pastası, kaydırıcı ve kaynama önleyicidir. Vida, civata, buhar vanaları, fırın menteşeleri, sabit flanşlarda uygulanabilir. Alüminyum ekstrüzyon ve haddehane tesisleri, zamak kalıplarında kalıp ayırıcı, türbinler, gaz jenaratörlerinde uygulanabilir. -20 ila +1300 santigrad derecede uygulanabilir.

   Neolube 1200 çok yüksek sıcaklığa dayanıklı nikel montaj pastasıdır. Kaynama önleyicidir; montajı ve daha sonra sökülmeyi kolaylaştırır. Statik kullanımda çok uzun ömürlüdür. Dinamik kullanımda mükemmel bir kaydırıcı tabaka oluşturur. Metalik tuzlar (kurşun) ve nitrit içermez. Bakır içermediğinden bakır, demir temasına bağlı katodik oksidasyon tehlikesi yoktur. Tüm demirli metaller ve krom üzerinde kullanılabilir.

   Neolube montaj pastaları sayesinde Molykote, Liqui Moly ve benzeri pahalı markalara daha fazla ödeme yapmak zorunda değilsiniz. Gres uyumu hakkında detaylı bilgi almak için iletişim sağlayınız.
   Diğer Özellikler
   Stok KoduHRD.IBIO.METAL1200.1000
   MarkaIBIOTEC
   Stok DurumuVar


   Endüstriyel ticareti şeffaf ve anlaşılabilir şekilde sunmak için oluşturduğumuz hidroticaret.com 30 farklı kategoride 10.000'den fazla ürünü binlerce müşteriye ulaştırıyor. Yüzlerce üyeye sahip sayfamız endüstriyel ihtiyaçlarını objektif ve kıyaslanabilir kaynaklardan incelemeyi tercih eden geleneksel tedarik yöntemlerinin verimsizliğini teknoloji ile aşmaya çalışan; eğitimli, nitelikli ve öğrenmeye açık kullanıcı kitlesine hitap etmektedir. Öğrencisinden makine bakımcısına dek Türkiye'nin her il ve ilçesine, her tarza, her yaşa, her ihtiyaca ve bütçeye hitap eden hidroticaret.com ürün çeşitliliği ile endüstriyel ticaretin 10 yıldır değişmeyen markası. Hidrolik pompadan, aktüatörlü vanaya, manometreden, pnömatik silindire pek çok ürün grubuna güvenli ödeme imkanları ile sahip olabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.   hidroticaret.com Hidroteknik A.Ş.'nin resmi sanal satış mağazasıdır.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.