• Tüm Kategoriler
  • Neutralene Hv1 - Yanmaz Kontak Temizleyici- 650 Ml

   Fiyat:
   27,60 EUR + KDV
   KDV Dahil:
   740,04 TL
   Havale / EFT:
   733,01 TL
   91,57 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.

   Yanıcı olmayan yalıtkan temizleyicidi. Bu solvent elektrik, elektronik, hassas mekanik ve optik malzmelerin temizlenmesinde kullanılması uygundur. Gerilim altında düşük ve yüksek akımlarda kullnaılır, yanmaz özelliktedir. CFC içermez.
    
   HFC Florlu sera gazları içermez

   NEUTRALENE ® HV1 Kuru temizleme çözeltisi aerosol, dielektrik dayanımı, Neutralene® HV1,  kontaklar için özel aerosol temizleme , çabuk kuruyan temizleme çözeltisi, elektronik ve elektrikli ekipman için temizleme aerosolü.  Bu çözücü elektrikli cihazlar, elektronik, hassas mekanikler, havacılık, uzay,  optik ve tüm elektrikli ekipmanlarda kullanılır. Kıvılcım ve kaçak akımlardan kaçınarak özellikle elektrik sabitlerinin eski haline getirilmesni sağlar. 

   NEUTRALENE ®  HV1  çözücü aerosol, izolasyondan önce yüzeylerin hazırlanmasında kullanılabilir. Tüm elektrikli ekipmanların, dolapların, hücrelerin, ayırıcıların, devre kesicilerin, kontaktörlerin, reostaların, redresörlerin, motorların bakımı. İzolasyon vernikleri üzerinde zararlı etki yapmaz .Bağlantıların sökülmesi, baralar, sigorta tutucular, alçak gerilim trafo  kanatları. Açık hücreli veya ön blok yalıtkanların, transformatörlerin, Buccholz tipi cihazların, basınç göstergelerinin, vanaların temizlenmesi. Manüel kontrollerden önce veya kızılötesi kamerayla THT, konektörlerin yazılarının temizlenmesi ve dekontasyonu. Tüm doğrudan temasları, potansiyometreleri, sürgüleri, döndürücüleri temizleme. Düşük akım, telefon, telekomünikasyon altında ekipman bakımı; Hava veya deniz seyrüsefer cihazı. Mikro kontakların, yarı iletken yongaların, elektronik parçaların temizlenmesi için kullanılır.

   Diğer Özellikler
   Stok KoduHRD.IBIO.HV1
   MarkaIBIOTEC
   Stok DurumuVar


   Endüstriyel ticareti şeffaf ve anlaşılabilir şekilde sunmak için oluşturduğumuz hidroticaret.com 30 farklı kategoride 10.000'den fazla ürünü binlerce müşteriye ulaştırıyor. Yüzlerce üyeye sahip sayfamız endüstriyel ihtiyaçlarını objektif ve kıyaslanabilir kaynaklardan incelemeyi tercih eden geleneksel tedarik yöntemlerinin verimsizliğini teknoloji ile aşmaya çalışan; eğitimli, nitelikli ve öğrenmeye açık kullanıcı kitlesine hitap etmektedir. Öğrencisinden makine bakımcısına dek Türkiye'nin her il ve ilçesine, her tarza, her yaşa, her ihtiyaca ve bütçeye hitap eden hidroticaret.com ürün çeşitliliği ile endüstriyel ticaretin 10 yıldır değişmeyen markası. Hidrolik pompadan, aktüatörlü vanaya, manometreden, pnömatik silindire pek çok ürün grubuna güvenli ödeme imkanları ile sahip olabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.   hidroticaret.com Hidroteknik A.Ş.'nin resmi sanal satış mağazasıdır.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.