• Tüm Kategoriler
  • Neutralene V 200 - Klorsuz Temizleyici - Çok Amaçlı Yağ Sökücü - 650 ML

   Fiyat:
   12,65 EUR + KDV
   KDV Dahil:
   339,19 TL
   Havale / EFT:
   335,97 TL
   41,97 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   Klorsuz yağ sökücüdür. Trichloreroethane 1,1,1 yerine kullanılır. Mekanik, plastik, reçine temizliğinde, elektrik cihazlarını temizlemek için kullanılabilir. NSF sertifikalıdır.

   MÜREKKEP TEMİZLİĞİ
   Serigrafi baskıda kullanılan mürekkeplerin yanı sıra sıvı veya yağlı mürekkeplerin çıkarılmasında etkilidir. Kullanılan malzemenin temizlenmesine izin verir serigrafi baskıda, inkpotun temizlenmesi ...

   TUTKAL VEYA REÇİNE TEMİZLEME

   BOYAMA VEYA YAPIŞTIRMA ÖNCE YÜZEY HAZIRLIĞI
   Metalik parçaları, bazı plastikleri, elastomerleri veya kompozit malzemeleri temizlemek için kullanılabilir. Bir yüzey işleminden önce, tüm organik veya inorganik kirleri ortadan kaldırır . Oksidasyona sebep olmaz. 

   FREN BALATASI TEMİZLİĞİ
   Fren hidroliği, gres yağı, yağ, yol kiri, birikmiş kirler için mükemmel çözülebilirlik. Buharlaşma hızı, fren parçalarının etkili bir şekilde temizlenmesi için idealdir. 

   ELEKTRİK CİHAZLARININ GERİLİM YOLLARI TEMİZLİĞİ
   Yüksek saflıkta endeksli üründür. Çözücüye duyarlı olmayan elektrikli ekipmanı temizlemek için kullanılabilir.Elektrikli yağın temizlenmesi için de kullanılabilir. Motorları, izole cilaları üzerinde hiçbir etkisi yoktur. 

   KULLANIM TALİMATI Spreyi birkaç saniye sallayın. Organik veya inorganik kirliliğin ortadan kaldırılmasına kadar arıtılacak yüzeylerde toz haline getirin. Gerekirse elle silme işlemi gerçekleştirin. Her pozisyonda kullanılabilirsiniz.
   Diğer Özellikler
   Stok KoduHRD.IBIO.V200.00650
   MarkaIBIOTEC
   Stok DurumuVar


   Endüstriyel ticareti şeffaf ve anlaşılabilir şekilde sunmak için oluşturduğumuz hidroticaret.com 30 farklı kategoride 10.000'den fazla ürünü binlerce müşteriye ulaştırıyor. Yüzlerce üyeye sahip sayfamız endüstriyel ihtiyaçlarını objektif ve kıyaslanabilir kaynaklardan incelemeyi tercih eden geleneksel tedarik yöntemlerinin verimsizliğini teknoloji ile aşmaya çalışan; eğitimli, nitelikli ve öğrenmeye açık kullanıcı kitlesine hitap etmektedir. Öğrencisinden makine bakımcısına dek Türkiye'nin her il ve ilçesine, her tarza, her yaşa, her ihtiyaca ve bütçeye hitap eden hidroticaret.com ürün çeşitliliği ile endüstriyel ticaretin 10 yıldır değişmeyen markası. Hidrolik pompadan, aktüatörlü vanaya, manometreden, pnömatik silindire pek çok ürün grubuna güvenli ödeme imkanları ile sahip olabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.   hidroticaret.com Hidroteknik A.Ş.'nin resmi sanal satış mağazasıdır.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.