• Tüm Kategoriler
  • Park Tipi Çöp Konteyneri

   Park tipi çöp konteyneri
   Üretici firma Denizli merkezli Şahlan Makina'dır. Üretici firma açıklaması şu şekildedir:
   Çöp kovası sacı          : 0.8 mm.

   Ayak ve gövde            : 42 mm çelik boru

   Çöp kova yüksekliği  : 1000 mm.

   Kova Çapı                  : 280 mm.

   Kova yüksekliği         : 490 mm.

   Ayaklar 42,00*2,00 mm borudan imal edilmiş, yere dört köşeden monte edilebilir ve polyester katkılı elektrostatik mavi toz boya ile boyanmıştır.

   Çöp kovası, polyester katkılı elektrostatik beyaz toz boya boyanmıştır.

   Çöp kovası kapaklı ve iç kısmında küllük bulunmaktadır.

   Her bir çöp kovası bağlantısı için 4 adet dübel ve vida bulunacaktır.

   Montajı yapılacak olan zeminde teraziye alınarak yukarıdaki resimde belirtilen 1,2,3,4 numaralı alanlardan yere delik açılarak içerisinde bulunan dübel ve vida yardımı ile montajı yapılmalıdır

    
   Diğer Özellikler
   Stok KoduSAHLAN.POU.P
   MarkaŞAHLAN
   Stok DurumuVar


   Endüstriyel ticareti şeffaf ve anlaşılabilir şekilde sunmak için oluşturduğumuz hidroticaret.com 30 farklı kategoride 10.000'den fazla ürünü binlerce müşteriye ulaştırıyor. Yüzlerce üyeye sahip sayfamız endüstriyel ihtiyaçlarını objektif ve kıyaslanabilir kaynaklardan incelemeyi tercih eden geleneksel tedarik yöntemlerinin verimsizliğini teknoloji ile aşmaya çalışan; eğitimli, nitelikli ve öğrenmeye açık kullanıcı kitlesine hitap etmektedir. Öğrencisinden makine bakımcısına dek Türkiye'nin her il ve ilçesine, her tarza, her yaşa, her ihtiyaca ve bütçeye hitap eden hidroticaret.com ürün çeşitliliği ile endüstriyel ticaretin 10 yıldır değişmeyen markası. Hidrolik pompadan, aktüatörlü vanaya, manometreden, pnömatik silindire pek çok ürün grubuna güvenli ödeme imkanları ile sahip olabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.   hidroticaret.com Hidroteknik A.Ş.'nin resmi sanal satış mağazasıdır.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.