• Tüm Kategoriler
  • Pemaks Iso-M 32x320 Pnömatik Silindir

   Lütfen Teklif İsteyin

   Pemaks marka ISO-M serisi pnömatik silindir. Manyetikli ve ayarlanabilir yastıklı pnömatik silindirdir. ISO-M Pemaks'ın en gelişmiş pnömatik silindirdir serisidir.

   Pemaks ISO-M serisi diğer ISO tip pnömatik silindirlerden kanal sayısı, kullandığı ara malzemelerin hassasiyeti, boru kalitesi, mil kalitesi bakımından oldukça farklıdır. ISO tip pnömatik silindir ihtiyaçlarınızda ISO-M hidromarket.net tarafından önerilmektedir.

   Başlıkta belirtilen ölçü BORU İÇ ÇAPIXSTROK MM. şeklindedir. Boru iç çapını seçerken sisteminizin gereksinim duyduğu itme ve çekme kuvvetlerini, hava debisini, hızını vb. teknik detayları hesaplamanız ve seçimi buna göre yapmanız gerekmektedir. Piston çapı seçimi için lütfen aşağıdaki tabloyu hesaplayınız   ISO bağlantı standardına sahip bu ürün basit doğrusal hareketlerde oldukça işlevseldir. Tamir takımları temin edilebilir.

   Pemaks İstanbul merkezli tüm dünyaya pnömatik silindir üreten orta-üst segment bir pnömatik silindir üreticisidir. Satıcılığını yaptığımız markanın bu serisinin teslim süresi 4-5 iş günüdür. Özel ölçü ve silindir tipi talepleriniz; ayrıca diğer konular için iletişim kurabilirsiniz.

   PEMAKS ISO-M serisine ait teknik döküman için lütfen tıklayınız
    
   Diğer Özellikler
   Stok KoduPEM.03.032.320
   MarkaPEMAKS
   Stok DurumuVar


   Endüstriyel ticareti şeffaf ve anlaşılabilir şekilde sunmak için oluşturduğumuz hidroticaret.com 30 farklı kategoride 10.000'den fazla ürünü binlerce müşteriye ulaştırıyor. Yüzlerce üyeye sahip sayfamız endüstriyel ihtiyaçlarını objektif ve kıyaslanabilir kaynaklardan incelemeyi tercih eden geleneksel tedarik yöntemlerinin verimsizliğini teknoloji ile aşmaya çalışan; eğitimli, nitelikli ve öğrenmeye açık kullanıcı kitlesine hitap etmektedir. Öğrencisinden makine bakımcısına dek Türkiye'nin her il ve ilçesine, her tarza, her yaşa, her ihtiyaca ve bütçeye hitap eden hidroticaret.com ürün çeşitliliği ile endüstriyel ticaretin 10 yıldır değişmeyen markası. Hidrolik pompadan, aktüatörlü vanaya, manometreden, pnömatik silindire pek çok ürün grubuna güvenli ödeme imkanları ile sahip olabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.   hidroticaret.com Hidroteknik A.Ş.'nin resmi sanal satış mağazasıdır.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.