• Tüm Kategoriler
  • Pirinç Hortum Te 33 Mm

   Pirinç Hortum Te 33 Mm
   Görsel 1
   Fiyat:
   13,00 USD + KDV
   KDV Dahil:
   120,11 TL
   Havale / EFT:
   117,11 TL
   120.11 www.hidroticaret.com
   14,86 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   PİRİNÇ HORTUM TE 33 MM

   Üç tarafına da hortum bağlanan T harfi şeklinde pirinç bağlantıdır. Bu ürün iç çapı 33 mm gelen hortumların Te şeklinde bağlantısı içindir. Bu ürünün her üç tarafı da aynı boyuttadır. Ürüne bağlanan hortumların kelepçe ile sıkılması gerekebilir. Bu ürüne bağlanacak hortumların telsiz olması uygundur. Piyasada sarı te, hortum eki, pirinç ek, pirinç te ek, sarı ek, üçlü sarı ek, üçlü bağlantı olarak da bilinen bu ürün hava ve su tesisatlarında sıklıkla kullanılan bir üründür. Teslim süresi Türkiye'nin her yerine 1-2 iş günüdür.

   Bu ürünü istenilen adette sevkedebilmekteyiz. 100 adet üzeri alımlarınız için özel fiyat çalışması yapılabilmektedir.
   Pnömatik sistemimde neden pirinç bağlantı kullanmalıyım?
    
   Üstün mekanik direnç
   Plastiğin çalışamayacağı yüksek sıcaklıklarda çalışma
   Plastiğe göre daha yüksek basınçlarda çalışma
   Dönüştürülebilir (çevre dostu) ürün olması
   Atmosferin aşındırıcı etkisine karşı dayanıklılık
   Ergime ve döküm kolaylığı sebebi ile ucuzluk
   Çinko ve bakır gibi elementlerin alaşımları olması sebebi ile çok çeşitli mekanik ve kimyasal özelliklere sahip olma
    
   Bağlayacağım hortumu nasıl seçeceğim ve bağlayacağım?
    
   Kompresörden gelen basınçlı havanın sevki ve diğer genel maksat kullanımlar için bu ürün için JAVA hava hortumu öneririz. Çap seçimini doğru yaptığınıza emin olunuz. Hortumu bağlantıya kelepçe ile sıkmanız gerekmektedir. Aksi halde ani şok basınçlar oluştuğunda bağlantı parçasından çıkması söz konusu olabilir; bu durum iş güvenliği açısından oldukça sakıncalıdır.
   Regüle edilmiş hava dışında farklı bir akışkan (örneğin kimyasal madde) geçecek ise akışkanın çeşidine göre doğru hortumu seçiniz. Seçilen hortumların telsiz olması önemlidir. Telli hortumlar kelepçe ile tam olarak sıkılamadığı için bağlantı parçasına tam geçmezler; akışkan sızıntısı veya iş güvenliği riski doğurlar
   Bu ürüne takılabilecek hortumları incelemek için tıklayınız. Ürün seçimi konusunda kararsız kalırsanız detaylı bilgi için info@hidromarket.net adresine danışabilirsiniz.
   Diğer Özellikler
   Stok KoduALT.T.33
   MarkaALT
   Stok DurumuVar


   Endüstriyel ticareti şeffaf ve anlaşılabilir şekilde sunmak için oluşturduğumuz hidroticaret.com 30 farklı kategoride 10.000'den fazla ürünü binlerce müşteriye ulaştırıyor. Yüzlerce üyeye sahip sayfamız endüstriyel ihtiyaçlarını objektif ve kıyaslanabilir kaynaklardan incelemeyi tercih eden geleneksel tedarik yöntemlerinin verimsizliğini teknoloji ile aşmaya çalışan; eğitimli, nitelikli ve öğrenmeye açık kullanıcı kitlesine hitap etmektedir. Öğrencisinden makine bakımcısına dek Türkiye'nin her il ve ilçesine, her tarza, her yaşa, her ihtiyaca ve bütçeye hitap eden hidroticaret.com ürün çeşitliliği ile endüstriyel ticaretin 10 yıldır değişmeyen markası. Hidrolik pompadan, aktüatörlü vanaya, manometreden, pnömatik silindire pek çok ürün grubuna güvenli ödeme imkanları ile sahip olabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.   hidroticaret.com Hidroteknik A.Ş.'nin resmi sanal satış mağazasıdır.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.