• Tüm Kategoriler
  • Pk-A 50x30 Pemaks Piston Pnömatik Silindir

   Lütfen Teklif İsteyin
   3

   Pemaks marka PK-A serisi pnömatik silindir. Kompak yapılıdır, kısa boğaz takozu ve arka kapak ölçüsü ile az alanda maksimum strok imkanı sağlar. Short stroke olarak bilinen silindirlere yakın tasarıma sahip olsa da PK-A serisi başlı başına ayrı kategoride uzun yıllardan beri Türk sanayisine hizmet vermektedir.

   Başlıkta belirtilen ölçü BORU İÇ ÇAPIXSTROK MM. şeklindedir. Boru iç çapını seçerken sisteminizin gereksinim duyduğu itme ve çekme kuvvetlerini, hava debisini, hızını vb. teknik detayları hesaplamanız ve seçimi buna göre yapmanız gerekmektedir. Piston çapı seçimi için lütfen aşağıdaki tabloyu hesaplayınız

   Bu ürün basit doğrusal hareketlerde oldukça işlevseldir. Tamir takımları temin edilebilir.

   Pemaks İstanbul merkezli tüm dünyaya pnömatik silindir üreten orta-üst segment bir pnömatik silindir üreticisidir. Satıcılığını yaptığımız markanın bu serisindeki ürünler teslim sürelidir. 3 iş günü içerisinde teslimat sağlanmaktadır.

   Özel ölçü talepleriniz ve diğer konular için iletişim kurabilirsiniz.

   PEMAKS PK-A SERİSİ PİSTONLAR İÇİN TEKNİK DÖKÜMAN

   Diğer Özellikler
   Stok KoduPEM.05.050.030
   MarkaPEMAKS
   Stok DurumuVar


   Endüstriyel ticareti şeffaf ve anlaşılabilir şekilde sunmak için oluşturduğumuz hidroticaret.com 30 farklı kategoride 10.000'den fazla ürünü binlerce müşteriye ulaştırıyor. Yüzlerce üyeye sahip sayfamız endüstriyel ihtiyaçlarını objektif ve kıyaslanabilir kaynaklardan incelemeyi tercih eden geleneksel tedarik yöntemlerinin verimsizliğini teknoloji ile aşmaya çalışan; eğitimli, nitelikli ve öğrenmeye açık kullanıcı kitlesine hitap etmektedir. Öğrencisinden makine bakımcısına dek Türkiye'nin her il ve ilçesine, her tarza, her yaşa, her ihtiyaca ve bütçeye hitap eden hidroticaret.com ürün çeşitliliği ile endüstriyel ticaretin 10 yıldır değişmeyen markası. Hidrolik pompadan, aktüatörlü vanaya, manometreden, pnömatik silindire pek çok ürün grubuna güvenli ödeme imkanları ile sahip olabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.   hidroticaret.com Hidroteknik A.Ş.'nin resmi sanal satış mağazasıdır.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.