• Tüm Kategoriler
  • Tpc 1/2 Filtreli Regülatör (Pp4-04bg)

   TPC markalı FRL seti filtreli regülatördür. Hem regüle edilen havanın filtrasyonunu yapar, hem de hava basıncını ayarlar. TPC markası Güney Kore menşeili pnömatik ekipman üreticisidir. Uzun yıllardır SMC'nin Kore'deki üretimini üstlenmiş olan TPC markası artık kendi markası ile en üst kaliteyi makul fiyatlara sunmaktadır. 


   Ürünlerin büyük kısmının stoktan tedariğini sağladığımız TPC markalı ürünler gelişmiş pnömatik - otomasyon sistemleri çözümleri sunmaktadır. Ayrıntılı bilgi için lütfen iletişim kurunuz.

   TPC filtre regülatör teknik dökümanı için lütfen tıklayınız

   Diğer Özellikler
   Stok KoduTPC.05.FR.08
   MarkaTPC
   Stok DurumuVar


   Endüstriyel ticareti şeffaf ve anlaşılabilir şekilde sunmak için oluşturduğumuz hidroticaret.com 30 farklı kategoride 10.000'den fazla ürünü binlerce müşteriye ulaştırıyor. Yüzlerce üyeye sahip sayfamız endüstriyel ihtiyaçlarını objektif ve kıyaslanabilir kaynaklardan incelemeyi tercih eden geleneksel tedarik yöntemlerinin verimsizliğini teknoloji ile aşmaya çalışan; eğitimli, nitelikli ve öğrenmeye açık kullanıcı kitlesine hitap etmektedir. Öğrencisinden makine bakımcısına dek Türkiye'nin her il ve ilçesine, her tarza, her yaşa, her ihtiyaca ve bütçeye hitap eden hidroticaret.com ürün çeşitliliği ile endüstriyel ticaretin 10 yıldır değişmeyen markası. Hidrolik pompadan, aktüatörlü vanaya, manometreden, pnömatik silindire pek çok ürün grubuna güvenli ödeme imkanları ile sahip olabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.   hidroticaret.com Hidroteknik A.Ş.'nin resmi sanal satış mağazasıdır.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.