• Tüm Kategoriler
  • TPC Motion ile pnömatik devre elemanları ihtiyaçlarınıza çözümler getiriyoruz

   TPC Mechatronics faaliyetlerine 1973 yılında Tanhay Pneumatics ismi ile Seoul, Güney Kore’de başlamıştır. Uzun yıllar boyunca pnömatik devre elemanları konusunda SMC firmasının Asya bölgesinde üreticiliğini yapan firma 90’lı yılların sonunda TPC markası ile küresel ölçekte pnömatik ekipman ve hareket kontrolü pazarında yer almaktadır. Pnömatik bağlantı elemanları, regülatörler, silindirler, pozisyonerler, valfler, valf adaları, vakum ekipmanları  firmanın ürettiği ürün gruplarıdır.

   Yetkili satıcığını yaptığımız TPC markasına ait pnömatik fittings (bağlantı elemanları), hava hazırlayıcılar (regülatörler) ve valflerin tedariğini stoktan sağlamaktayız. 

   14.10.2017   Endüstriyel ticareti şeffaf ve anlaşılabilir şekilde sunmak için oluşturduğumuz hidroticaret.com 30 farklı kategoride 10.000'den fazla ürünü binlerce müşteriye ulaştırıyor. Yüzlerce üyeye sahip sayfamız endüstriyel ihtiyaçlarını objektif ve kıyaslanabilir kaynaklardan incelemeyi tercih eden geleneksel tedarik yöntemlerinin verimsizliğini teknoloji ile aşmaya çalışan; eğitimli, nitelikli ve öğrenmeye açık kullanıcı kitlesine hitap etmektedir. Öğrencisinden makine bakımcısına dek Türkiye'nin her il ve ilçesine, her tarza, her yaşa, her ihtiyaca ve bütçeye hitap eden hidroticaret.com ürün çeşitliliği ile endüstriyel ticaretin 10 yıldır değişmeyen markası. Hidrolik pompadan, aktüatörlü vanaya, manometreden, pnömatik silindire pek çok ürün grubuna güvenli ödeme imkanları ile sahip olabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.   hidroticaret.com Hidroteknik A.Ş.'nin resmi sanal satış mağazasıdır.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.