• Tüm Kategoriler
  • Tpc Pu Hava Hortumları

   Tpc Pu Hava Hortumları
   Görsel 1
   Lütfen Teklif İsteyin
    
   Son derece esnek : Dar yerlerde kulanıma uygun küçük bükülme yarı çapı.
   Katlanmaya karşı dayanıklı : Diğer plastik hortumlara zarar vermez.
   Mükemmel hafıza : Yinelenen bükülmeleri tolere eder, yer yapmaz.
   Aşınmalara karşı son derece dayanıklı : Diğer hortumlardan daha uzun ömürlüdür, aşındırıcı malzemelerin taşınması için uygundur.
   Düşük gaz geçirgenlği : Kaçak ve kirlilik sorunlarını azaltır.
   Düşük çıkarılabilir madde miktarı : Plastikleştirici madde kullanılmaz, optimal fiziksel özelliklere sahiptir.
   Kompresyonda Düşük kalıcı ezilme : Optimal fiziksel özelliklerini korur.
   Geniş mukavemet özellikleri : Kimyasal madde, su, yakıt,yağ ve benzeri maddelere karşı mukavetlidir.


   TPC marka poliüretan hortumlar genel olarak yüksek esneklik ve küçük bükülme yarıçapı gerektiren veya katlanmanın sorun teşkil edebileceği uygulamalar için en iyi çözümdür.Diğer hortumlardaki sorunları TPC güvencesinde yaşamazsınız,uzun ömürlü kaliteli dayanıklı hava hortumudur.
   Diğer Özellikler
   Stok KoduST040608
   MarkaTPC
   Stok DurumuVar


   Endüstriyel ticareti şeffaf ve anlaşılabilir şekilde sunmak için oluşturduğumuz hidroticaret.com 30 farklı kategoride 10.000'den fazla ürünü binlerce müşteriye ulaştırıyor. Yüzlerce üyeye sahip sayfamız endüstriyel ihtiyaçlarını objektif ve kıyaslanabilir kaynaklardan incelemeyi tercih eden geleneksel tedarik yöntemlerinin verimsizliğini teknoloji ile aşmaya çalışan; eğitimli, nitelikli ve öğrenmeye açık kullanıcı kitlesine hitap etmektedir. Öğrencisinden makine bakımcısına dek Türkiye'nin her il ve ilçesine, her tarza, her yaşa, her ihtiyaca ve bütçeye hitap eden hidroticaret.com ürün çeşitliliği ile endüstriyel ticaretin 10 yıldır değişmeyen markası. Hidrolik pompadan, aktüatörlü vanaya, manometreden, pnömatik silindire pek çok ürün grubuna güvenli ödeme imkanları ile sahip olabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.   hidroticaret.com Hidroteknik A.Ş.'nin resmi sanal satış mağazasıdır.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.