• Tüm Kategoriler
  • Tpc Susturucu

   Tpc Susturucu
   Görsel 1
   Lütfen Teklif İsteyin

   TPC Serisi susturucular farklı ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilmiş seçenekleriyle üretilmiştir. Her model  gürültü azaltma sağlar ve kompakt bir boyuttadır.

   Gürültü koruma 35 dB (A) kadar, kolay montaj, çeşitli stillerle ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.çalışma basıncı max. 10 bar'a karar çıkmaktadır.
    

    

    

   Diğer Özellikler
   Stok KoduSN123456
   MarkaTPC
   Stok DurumuVar


   Endüstriyel ticareti şeffaf ve anlaşılabilir şekilde sunmak için oluşturduğumuz hidroticaret.com 30 farklı kategoride 10.000'den fazla ürünü binlerce müşteriye ulaştırıyor. Yüzlerce üyeye sahip sayfamız endüstriyel ihtiyaçlarını objektif ve kıyaslanabilir kaynaklardan incelemeyi tercih eden geleneksel tedarik yöntemlerinin verimsizliğini teknoloji ile aşmaya çalışan; eğitimli, nitelikli ve öğrenmeye açık kullanıcı kitlesine hitap etmektedir. Öğrencisinden makine bakımcısına dek Türkiye'nin her il ve ilçesine, her tarza, her yaşa, her ihtiyaca ve bütçeye hitap eden hidroticaret.com ürün çeşitliliği ile endüstriyel ticaretin 10 yıldır değişmeyen markası. Hidrolik pompadan, aktüatörlü vanaya, manometreden, pnömatik silindire pek çok ürün grubuna güvenli ödeme imkanları ile sahip olabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.   hidroticaret.com Hidroteknik A.Ş.'nin resmi sanal satış mağazasıdır.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.