• Tüm Kategoriler
  • Yüzey Satıh Taşlama İşlemi

   CNC Yüzey taşlama - Satıh Taşlama işlemi - Hassas Parlak Taşlama - Düzlem Taşlama

   Tam otomatik taşlama tezgahımız müşterilerimizin hizmetindedir.Tezgahımıza ait video görüntüsünü Ürün Videoları tabından izleyebilirsiniz.

   Taşlama tezgahında işlem yapılmasına ihtiyaç duyduğunuz parçalarınız hassas toleranslarda taşlanır. Yüzey genişliği 40x80 cm ölçüsüne kadar olan parçalarınız istenilen özelliklere göre taşlanır. Taşlama yapılacak alanın renkli boya ile çizilmesi ve istenilen bilgilerin iletilmesi müşteriye aittir. Bilgi eksikliğinden ötürü yaşanacak hatalardan müşteri sorumludur.

   Ücret, işlemin süreceği dakika bazında faturalandırılır. Dakika bedeli hakkında bilgi alınız. İşlem bittikten sonra ücret belirlenir, işlemden önce fiyat teklifi verilememektedir.

   Taşlama yapılacak malzemenin tezgahta işlenebilmesi için mıknatısla tutulabilir (manyetik) olması gerekmektedir. Ayrıca düzlemsel taşlama yapıldığı için malzemenizin düz olması gerekmektedir. Çelik malzemenin yüzey parlatma işleminden hariç olarak özel taşlama ihtiyaçları için ayrıca iletişim kurabilirsiniz.

   Taşlama tezgahımız Denizli'de bulunmaktadır. Taşlama yapılacak parçaları Sürat Kargo ile karşı ödemeli gönderebilirsiniz. Parçaların taşlanacağı bölümleri belirtmeyi,diğer teknik detayları belirtmeyi ve iletişim bilgilerinizi vermeyi unutmayınız.

   Adresimiz: Hidroteknik A.Ş. - Sümer 2296 Sk. Alyaz İş Mrk. Denizli
   Tel: 0258 251 45 06
   Diğer Özellikler
   Stok KoduOZEL.02
   MarkaHT
   Stok DurumuVar


   Endüstriyel ticareti şeffaf ve anlaşılabilir şekilde sunmak için oluşturduğumuz hidroticaret.com 30 farklı kategoride 10.000'den fazla ürünü binlerce müşteriye ulaştırıyor. Yüzlerce üyeye sahip sayfamız endüstriyel ihtiyaçlarını objektif ve kıyaslanabilir kaynaklardan incelemeyi tercih eden geleneksel tedarik yöntemlerinin verimsizliğini teknoloji ile aşmaya çalışan; eğitimli, nitelikli ve öğrenmeye açık kullanıcı kitlesine hitap etmektedir. Öğrencisinden makine bakımcısına dek Türkiye'nin her il ve ilçesine, her tarza, her yaşa, her ihtiyaca ve bütçeye hitap eden hidroticaret.com ürün çeşitliliği ile endüstriyel ticaretin 10 yıldır değişmeyen markası. Hidrolik pompadan, aktüatörlü vanaya, manometreden, pnömatik silindire pek çok ürün grubuna güvenli ödeme imkanları ile sahip olabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.   hidroticaret.com Hidroteknik A.Ş.'nin resmi sanal satış mağazasıdır.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.